Valpes Pavaros VTX (ATEX) VTX1000.A09.R00
Produkto kodas: VTX1000.A09.R00 Kategorijos: ,
Modefikacija: 400 V triphasé (R00)
Pajungimas: 36 F10/F12
Jėga: 1000 Nm
Viltažas: 400 V triphasé 50 Hz (3-phase 400V 50Hz)
Galia: 250 W