Valpes Pavaros VT PLUS VT2400.B0A.GFS
Produkto kodas: VT2400.B0A.GFS Kategorijos: ,
Modefikacija: 3-POS-BBPR (GFS)
Pajungimas: 46 F14
Jėga: 2400 Nm
Viltažas: 100 V to 240 V 50/60 Hz (100 V to 300 V DC)
Galia: 300 W