Valpes Pavaros VRX/VSX (ATEX) VSX300.90B.GS6
Produkto kodas: VSX300.90B.GS6 Kategorijos: ,
Modefikacija: BBPR (GS6)
Pajungimas: 22 F07/F10
Jėga: 300 Nm
Viltažas: 24 V to 30 V 50/60 Hz (24 V to 48 V DC)
Galia: 45 W