Valpes Pavaros VRX/VSX (ATEX) VRX45.70A.GS6
Produkto kodas: VRX45.70A.GS6 Kategorijos: ,
Modefikacija: BBPR (GS6)
Pajungimas: 17 F05/F07
Jėga: 45 Nm
Viltažas: 100 V to 240 V 50/60 Hz (100 V to 350 V DC)
Galia: 45 W