Valpes Pavaros VR VR75.70A.GF3
803,00
Produkto kodas: VR75.70A.GF3 Kategorijos: ,
Modefikacija: 3-position (GF3)
Pajungimas: 17 F05/F07
Jėga: 75 Nm
Viltažas: 100 V to 240 V 50/60 Hz (100 V to 350 V DC)
Galia: 45 W